pendrive
Pendrive 128GB IronKey Locker+50 AES Encrypted USB to Cloud
- Obsługiwane systemy operacyjne: Mac OS
- Szyfrowanie danych: Tak
- Pojemność pamięci flash: 128
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
286,73 zł / szt
352,68 zł brutto
IronKey Locker+50
- Szyfrowanie XTS-AES z ochroną przed atakami siłowymi (Brute Force) i atakami BadUSB
- Opcja wielu haseł (administratora i użytkownika) z trybami haseł złożonych/wyrażeń hasłowych
- Nowy tryb wyrażeń hasłowych
- Automatyczna osobista kopia zapasowa w chmurze
- Dodatkowe zabezpieczenia
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 130 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kingston |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Pojemność pamięci flash | 128 |
| Wymiary | 60,56 x 18,6 x 9,75 mm |
| Waga | 45.25 |
| Prędkość zapisu | 115 |
| Prędkość odczytu | 145 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |