koce/poduszki el.
Koc elektryczny SUB 181BL
- Moc: 60
- Regulacja temperatury: Tak
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
104,88 zł / szt
129,00 zł brutto
| Waga | 1400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 410 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Moc | 60 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Możliwość prania w pralce | Tak |
| Stopnie regulacji | 2 |
| Wymiary | 150 x 80 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Długość przewodu zasilającego | 2 |
| Timer | Nie |
| Materiał | Polar |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |