Status: Brak na stanie
456,00 zł / szt
560,88 zł brutto
Pedały T3PM PC PS XBOX
| Waga | 4315 kg |
|---|---|
| Wymiary | 245 x 370 x 420 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thrustmaster |
|---|---|
| Force feedback | Nie |
| Wibracje | Nie |
| D-pad | Nie |
| Pedały steru | Nie |
| Hat-switch | Nie |
| Dźwignia przepustnicy | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Xbox |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |