Status: Out of stock
456.00 zł / szt
560.88 zł gross
Pedały T3PM PC PS XBOX
| Weight | 4315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 245 x 370 x 420 cm |
Technical Specifications
| Brand | Thrustmaster |
|---|---|
| Force feedback | Nie |
| Wibracje | Nie |
| D-pad | Nie |
| Pedały steru | Nie |
| Hat-switch | Nie |
| Dźwignia przepustnicy | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Platforma | Xbox |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |