chodziki/jeździki
Pchacz 3w1 - Konik
- Produkt na baterie: Tak
- Nr katalogowy:
1163993NN
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
129.90 zł / szt
159.78 zł gross
B-KIDS 3993NN PCHACZ 3 W 1 KONIK
To muzyczne centrum zabawy w jednej chwili może zamienić się w chodzik, muzyczny stół lub centrum do zabawy dla dziecka siedzącego lub leżącego na brzuszku.
Klawiatura posiada dwa tryby:
- Klawisze wygrywają 5 wesołych melodii
- Klawisze wydają pojedyncze dźwięki
Podczas zabawy migają 3 kolorowe światełka LED. Przyciski o różnych kształtach wydają wesołe dźwięki np: perkusji, bębenka, grzechoczących koralików, galopującego konika. Mnóstwo pomysłów na zabawę stymulującą rozwój dziecka.
Zabawka posiada 2 tryby głośności.
| Weight | 2832 kg |
|---|---|
| Dimensions | 170 x 470 x 410 cm |
Technical Specifications
| Brand | B-kids |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Nr katalogowy | 1163993NN |
| Płeć | Dziewczynki |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pchacz |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 49,5 x 44,5 x 22 cm |
| Wymagania wiekowe | 12 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |