patelnie
Patelnia Daily Cook 28cm
- Średnica: 28
- Mycie w zmywarce: Tak
- Do kuchni: Gazowej
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
69,00 zł / szt
84,87 zł brutto
Patelnia Daily Cook 28cm
- Antypoślizgowe rączki
- Powłoka łatwa w czyszczeniu
- Trójwarstwowe dno
- Nienagrzewające się uchwyty
| Waga | 1223 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 300 x 480 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Tefal |
|---|---|
| Średnica | 28 |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Do kuchni | Gazowej |
| Pokrywka | Nie |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Powłoka | Tytanowa |
| Waga | 1.4 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22,5 x 33 x 49 cm |
| Typ | Patelnia klasyczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Stalowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |