patelnie
Patelnia Daily Cook 28cm
- Średnica: 28
- Mycie w zmywarce: Tak
- Do kuchni: Gazowej
- Full specification
Status: Out of stock
69.00 zł / szt
84.87 zł gross
Patelnia Daily Cook 28cm
- Antypoślizgowe rączki
- Powłoka łatwa w czyszczeniu
- Trójwarstwowe dno
- Nienagrzewające się uchwyty
Technical Specifications
| Brand | Tefal |
|---|---|
| Średnica | 28 |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Do kuchni | Gazowej |
| Pokrywka | Nie |
| Wskaźnik temperatury | Tak |
| Powłoka | Tytanowa |
| Waga | 1.4 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 22,5 x 33 x 49 cm |
| Typ | Patelnia klasyczna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Stalowy |
| Weight | 1223 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 x 300 x 480 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |