Patch panel 1U UTP 24xR J45 Cat.6, czarny
- Kategoria: CAT 6
- Typ gniazda: RJ-45
- Wysokość: 1U
- Pełna specyfikacja
Patch panel 1U UTP 24xR J45 Cat.6
- Wytrzymałe mocowanie miedzianej żyły wykorzystujące 3mm styki pokryte 50 mikro-calowym złoceniem
- Zarabianie kabla narzędziem uderzeniowym standardu 110 oraz Krone
- Przystosowane do kabli od 22 do 26 AWG, zarówno linki, jak i drutu
- Do zastosowania z nieekranowaną skrętką (UTP) Cat6
- Kategoria Cat6 zgodna ze standardami ANSI/TIA/EIA 568 B.2-1
- Idealny do sieci Ethernet, Fast Ethernet oraz Gigabit Ethernet
- Zakończenie sieci strukturalnej portami RJ-45
- Do zamocowania w szafach i rackach standardu 19"
| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 56 x 105 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Techly |
|---|---|
| Kategoria | CAT 6 |
| Typ gniazda | RJ-45 |
| Wysokość | 1U |
| Liczba portów | 24 |
| Wymiary | 482 x 43 x 48 mm |
| Pozostałe parametry | - Odległość w poziomie pomiędzy lewymi i prawymi otworami montażowymi: 465 mm |
| Akcesoria w zestawie | - Patch Panel Cat6 |
| Szerokość | 19 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |