żelazka
Parownica do ubrań Tweed
- Moc: 800
- Prasowanie w pionie: Tak
- Strumień pary: 15
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
26,54 zł / szt
32,64 zł brutto
Parownica do ubrań Esperanza TWEED to wygodne i łatwe w użyciu urządzenie do prasowania i odświeżania ubrań, zasłon czy obić tapicerskich i koców. Szybko się nagrzewa i w zaledwie 60 sekund jest gotowa do pracy. Parownica generuje parę o wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem co pozwala na szybkie rozprasowanie zagnieceń bez konieczności rozkładania deski do prasowania. Jest odpowiednia do wszystkich rodzajów materiałów.
- Duża moc pary
- Odświeża tekstylia
- Usuwa brzydkie zapachy
- Szybka i wygodna w obsłudze
- Moc maksymalna: 800W
- Generowana para: 15g/min.
- 220-240 V ~ 50-60 HZ
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Moc | 800 |
| Prasowanie w pionie | Tak |
| Strumień pary | 15 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 200 |
| Funkcje | Prasowanie z użyciem pary |
| Stopa | Anodowana |
| Wymiary | 22 x 19,5 x 11 cm |
| Waga | 510 |
| Długość przewodu | 150 |
| Typ | Parownica |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 673 kg |
|---|---|
| Wymiary | 112 x 190 x 226 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |