parasolki
Parasolka przezroczysta manualna Minecraft
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
MC00068
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
19,90 zł / szt
24,48 zł brutto
Parasolka Minecraft, manualna, zapewni doskonałą ochronę dziecko zarówno przed deszczem jak i słońcem. Prosta i łatwa w obsłudze.
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 60 x 690 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kids Euroswan |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | MC00068 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Minecraft |
| Wymiary | 46 cm |
| Waga | 245 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |