parasolki
Parasolka przezroczysta manualna Minecraft
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
MC00068
- Produkt na baterie: Nie
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
19.90 zł / szt
24.48 zł gross
Parasolka Minecraft, manualna, zapewni doskonałą ochronę dziecko zarówno przed deszczem jak i słońcem. Prosta i łatwa w obsłudze.
| Weight | 230 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 60 x 690 cm |
Technical Specifications
| Brand | Kids Euroswan |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | MC00068 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Minecraft |
| Wymiary | 46 cm |
| Waga | 245 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | PVC |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |