ogrodowe
Parasol 80x90 cm
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600810911
- Obszar: Ogrodowe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
97,44 zł / szt
119,85 zł brutto
Parasol
Parasol chroniący przed słońcem i deszczem mocowany do stolika ogrodowego domków SMOBY.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600810911 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Akcesoria |
| Wymiary | 80 x 90 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 8.5 x 8.5 x 88.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 893 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 90 x 890 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |