ogrodowe
Parasol 80x90 cm
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600810911
- Obszar: Ogrodowe
- Full specification
Status: Out of stock
97.44 zł / szt
119.85 zł gross
Parasol
Parasol chroniący przed słońcem i deszczem mocowany do stolika ogrodowego domków SMOBY.
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600810911 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Akcesoria |
| Wymiary | 80 x 90 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 8.5 x 8.5 x 88.5 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Weight | 893 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 x 90 x 890 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |