PARADIVER LIGHT PLECAK NA LAPTOPA L+ CZARNY
- Wymiary:
43 x 31 x 24 cm
- Waga: 0.8
- Pozostałe parametry:
Strona zewnętrzna:
- Poprawiona jakość suwaków z dodatkową częścią suwną poza lekko zasuwającymi się uchwytami suwaków
- Uchwyt(y) na górze
- Kieszeń przednia
- Ergonomiczne szelki plecaka
- Pasek na wysokości mostka pomaga rozłożyć - Pełna specyfikacja
PARADIVER LIGHT PLECAK NA LAPTOPA L+ CZARNY
Odświeżona, ale pozostająca w duchu tej samej estetyki i praktycznych rozwiązań, kolekcja toreb podróżnych Paradiver Light została 'napakowana' nowymi, zoptymalizowanymi funkcjonalnościami i modelami. Ta bestsellerowa linia jest teraz świeższa i bogatsza o nowe, sportowe kolory, pozostając wierną swojemu ikonicznemu oryginałowi.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsonite |
|---|---|
| Wymiary | 43 x 31 x 24 cm |
| Waga | 0.8 |
| Pozostałe parametry | Strona zewnętrzna: |
| Pasuje do | - Notebooki o przekątnej ekranu do 15.6'' |
| Rodzaj | Plecak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Waga | 780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 380 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |