PCI
Karta sieciowa PE10 Gigabit PCI-E
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: 0 ~ 45 C
- Temperatura przechowywania: -40 ~ 70 C
- Wilgotność robocza: 10% ~ 90% bez kondensacji
- Wilgotność przechowywania: 5% ~ 90% bez kondensacji
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Liczba anten : Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
19,51 zł / szt
24,00 zł brutto
PE10 Karta sieciowa Gigabit PCI Express
- Zwiększ prędkość swojej sieci do 10/100/1000 Mb/s
- Zdalne włączanie/wyłączanie komputera za pomocą WOL
- Dwa wsporniki kompatybilne z mini i standardowym komputerem
- Kompatybilny z systemami Windows, Linux, Mac OS
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cudy |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Liczba anten | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Wymiary | 12 x 75 x 55 mm |
| Wymagania sprzętowe | Zgodne gniazda: PCIE-16X/PCIE-4X/PCIE-8X/PCIE-1X |
| Interfejs | PCIe |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia | |
| Data Act | Link |
| Waga | 139 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43 x 132 x 157 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |