Panel LED Sufitowy 30W 3 Kolory Sensor LD142
- Źródło światła: Diody LED
- Zastosowanie: Wewnątrz budynku
- Rodzaj oprawy: Nasufitowe
- Pełna specyfikacja
Wysokiej klasy energooszczędny Panel LED
Plafon LED przeznaczony do automatycznego oświetlania wewnętrznych części pomieszczeń takich jak: klatki schodowe, korytarze, piwnice, garaże, szatnie, itd. Produkt umożliwia automatyczne załączenie obciążenia, po wykryciu ruchu w polu detekcji, dzięki mikrofalowemu czujnikowi ruchu. Ultra cienka podstawa idealna do każdego wnętrza. W zestawie kompletna instrukcja obsługi w języku polskim.
Zalety stosowania plafonów z wbudowanym czujnikiem ruchu:
- Oszczędność zużycia energii elektrycznej poprzez automatyczne wyłączenie
- Komfort automatycznego włączania oświetlenia
- Jedno urządzenie, mniejszy koszt niż przy zakupie czujnika ruchu + plafonu
- Brak konieczności prowadzenia dodatkowego okablowania do czujnika ruchu
- Brak promieniowania UV i IR (nie przyciąga owadów)
- Łatwy i szybki montaż
- Zasięg czujnika ruchu to aż 8m
Klosz mleczny pozwala na jednolite rozprowadzenie światła.
Panele są przyjazne dla środowiska, nie zawierają substancji szkodliwych.
Panel wyposażony jest w przełącznik barwy światła, dzięki czemu samemu można wybrać między trzema odcieniami białego światła.
Urządzenie wyłączy się automatycznie po 30 sekundach od momentu wykrycia przez czujnik ostatniego ruchu w polu detekcji.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Źródło światła | Diody LED |
| Zastosowanie | Wewnątrz budynku |
| Rodzaj oprawy | Nasufitowe |
| Czujnik ruchu | Tak |
| Maks. liczba źródeł światła | 1 |
| Maks. moc (na źródło) | 30 |
| Moc oprawy | 30 |
| Wymiary | 330 x 19 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne | Wbudowany przełącznik zmiany barwy światła, można samemu ustawić jeden z trzech odcieni białego koloru:
|
| Gwint | brak |
| Materiał | PVC |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Waga | 940 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 335 x 335 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |