akumulatory/baterie
Panel cateryjny Keor DK 3kVA
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0-40 °C
- Temperatura magazynowania: -10-50 °C
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 6
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 065,11 zł / szt
3 770,09 zł brutto
Panel bateryjny KEOR DK 3KVA
Szafa bateryjna KEOR DK to rozwiązanie przeznaczone do współpracy z zasilaczami UPS Keor DK w celu zwiększenia czasu autonomii. Szafa wyposażona w akumulatory.
- Współczynnik mocy równy jedności (KVA=KW) gwarantuje maksymalną moc czynną oraz optymalne wykorzystanie energii
- Keor DK osiąga maksymalną sprawność na poziomie 96% dzięki zaawansowanej technologii AC-AC, co znacząco obniża koszty eksploatacji oraz minimalizuje wpływ na środowisko.
- Ekran dotykowy LCD - łatwy w obsłudze panel sterowania z czytelnymi informacjami i interaktywnymi ikonami umożliwiającymi szybką nawigację oraz monitorowanie parametrów pracy.
- Plug&Play - szybka instalacja i konserwacja UPS dzięki modułowi baterii wymienianemu podczas pracy, co minimalizuje przestoje systemu.
- Baterie Li-ion - Keor DK oferuje kompatybilność zarówno ze standardowymi bateriami VRLA, jak i bateriami litowo-jonowymi, zapewniając elastyczność konfiguracji zasilania awaryjnego.
UPS konwertowalny 1-fazowy - UPS konwertowalny 1-fazowy - UPS online z podwójną konwersją, który może być używany zarówno w konfiguracji wieżowej, jak i rackowej.
Ekran dotykowy LCD - Ekran dotykowy LCD
- Współczynnik mocy równy jedności (kVA=KW)
- Akumulatory litowo-jonowe i VRLA
| Waga | 42000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 780 x 560 x 220 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Legrand |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 6 |
| Wymiary | 88 x 440 x 583 mm |
| Waga | 36.2 |
| Napięcie | 72 |
| Oznaczenia | |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |