do PC
Pamięć do PC DDR3 8GB 1333Mhz
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 1333 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
74,10 zł / szt
91,14 zł brutto
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 90 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | AFOX |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1333 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL11 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |