do PC
Pamięć do PC DDR3 8GB 1333Mhz
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 1333 MHz
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 12 in stock
74.10 zł / szt
91.14 zł gross
Technical Specifications
| Brand | AFOX |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 1333 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL11 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 90 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |