do notebooków
Pamięć do notebooka 32GB DDR5 5600 SO-DIMM
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Wymiary:
69,5 x 30 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
1 492,65 zł / szt
1 835,96 zł brutto
Pamięć do notebooka 32GB DDR5 5600 SO-DIMM
Pamięć PNY DDR5 charakteryzuje się większą szybkością, przepustowością, niższym poborem energii i lepszą wydajnością cieplną, co przekłada się na zauważalną poprawę czasu reakcji komputera podczas intensywnego użytkowania aplikacji. Moduły pamięci PNY DDR5 są rygorystycznie projektowane i testowane, aby zapewnić stabilną i niezawodną wydajność w rzeczywistych środowiskach komputerowych.
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 50 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PNY |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Wymiary | 69,5 x 30 mm |
| Częstotliwość szyny pamięci | 5600 MHz |
| Rodzaj pamięci | SODIMM DDR5 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL40 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |