do serwerów
Pamięć DDR5 32GB/6400 ECC Reg RDIMM SRx8
- Obsługa ECC: Tak
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Częstotliwość szyny pamięci: 6400 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
6 267,00 zł / szt
7 708,41 zł brutto
Pamięć RDIMM (Registered DIMM albo ECC REG) to moduł pamięci, który oprócz mechanizmu ECC posiada dodatkowo wbudowany rejestr. Służy on do wzmacniania sygnałów na magistrali systemowej między modułem RAM a kontrolerem pamięci.
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługa ECC | Tak |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 6400 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL52 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 30 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 50 x 165 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |