do PC
Pamięć DDR4 8GB/2400 CL17
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 2400 MHz
- Rodzaj pamięci: DDR4
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
206,70 zł / szt
254,24 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL17 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Waga | 20 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 70 x 170 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |