do PC
Pamięć DDR4 8GB/2400 CL17
- Całkowita pojemność pamięci: 8
- Częstotliwość szyny pamięci: 2400 MHz
- Rodzaj pamięci: DDR4
- Full specification
Status: Out of stock
206.70 zł / szt
254.24 zł gross
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Całkowita pojemność pamięci | 8 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 2400 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL17 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 x 70 x 170 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |