do serwerów
Pamięć DDR4 32GB/3200(1*32) ECC DRx8
- Obsługa ECC: Tak
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 153,87 zł / szt
1 419,26 zł brutto
Pamięć DDR4 32GB/3200(1*32) ECC DRx8
Stabilność systemu i bezpieczeństwo pracy, jakie daje zastosowanie pamięci wykorzystujących technologię ECC, ma szczególne znaczenie w budowie komputerów z grupy Workstation oraz serwerów, w których stabilność działania jest jednym z kluczowych elementów. Moduły mogą mieć również zastosowanie przemysłowe.
| Waga | 22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 50 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługa ECC | Tak |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |