do serwerów
Pamięć DDR4 32GB/3200(1*32) ECC DRx8
- Obsługa ECC: Tak
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Częstotliwość szyny pamięci: 3200 MHz
- Full specification
Status: Out of stock
1 153.87 zł / szt
1 419.26 zł gross
Pamięć DDR4 32GB/3200(1*32) ECC DRx8
Stabilność systemu i bezpieczeństwo pracy, jakie daje zastosowanie pamięci wykorzystujących technologię ECC, ma szczególne znaczenie w budowie komputerów z grupy Workstation oraz serwerów, w których stabilność działania jest jednym z kluczowych elementów. Moduły mogą mieć również zastosowanie przemysłowe.
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 50 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługa ECC | Tak |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |