do PC
Pamięć DDR4 32GB(1*32GB)/3200 CL22
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Wymiary:
1.5 x 31.25 x 133.35 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
856,59 zł / szt
1 053,61 zł brutto
| Waga | 31 kg |
|---|---|
| Wymiary | 10 x 45 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lexar |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Wymiary | 1.5 x 31.25 x 133.35 mm |
| Waga | 18.3 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |