do PC
Pamięć DDR4 32GB(1*32GB)/3200 CL22
- Obsługa ECC: Nie
- Całkowita pojemność pamięci: 32
- Wymiary:
1.5 x 31.25 x 133.35 mm
- Full specification
Status: Out of stock
856.59 zł / szt
1 053.61 zł gross
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 x 45 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | Lexar |
|---|---|
| Obsługa ECC | Nie |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 |
| Wymiary | 1.5 x 31.25 x 133.35 mm |
| Waga | 18.3 |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3200 MHz |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL22 |
| Radiator | Nie |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |