akcesoria
Oświetlenie ScreenBar PRO 9H.W4KWT.ES3
- Źródło światła: Diody LED
- Rodzaj: USB
- Wymiary:
500 x 135 x 92 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
431,57 zł / szt
530,83 zł brutto
| Waga | 1500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 215 x 565 x 70 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Benq |
|---|---|
| Źródło światła | Diody LED |
| Rodzaj | USB |
| Wymiary | 500 x 135 x 92 mm |
| Waga | 0.62 |
| Pozostałe parametry |
|
| Gwint | brak |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |