organizacja kabli
Organizer kabli Cable Box, czarny
- Rodzaj: Organizery
- Wymiary:
235 x 115 x 120 mm
- Pozostałe parametry:
- Aby ukryć splątane kable
- Plastikowe pudełko
- Otwór na kable po obu stronach - Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
22,48 zł / szt
27,65 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Organizery |
| Wymiary | 235 x 115 x 120 mm |
| Pozostałe parametry | - Aby ukryć splątane kable |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 332 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 110 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |