organizacja kabli
Organizer kabli Cable Box, czarny
- Rodzaj: Organizery
- Wymiary:
235 x 115 x 120 mm
- Pozostałe parametry:
- Aby ukryć splątane kable
- Plastikowe pudełko
- Otwór na kable po obu stronach - Full specification
Status: Out of stock
22.48 zł / szt
27.65 zł gross
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Rodzaj | Organizery |
| Wymiary | 235 x 115 x 120 mm |
| Pozostałe parametry | - Aby ukryć splątane kable |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 332 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 110 x 230 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |