odtwarzacze MP3/MP4
Odtwarzacz CD Discman PCD-435N
- Wymiary:
140x150x25 mm
- Waga: 0.2
- Pozostałe parametry:
Wyświetlacz
- podświetlenie LCD
Zasilanie
- 4,5 DC Jack /2 baterie AA
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
92,67 zł / szt
113,98 zł brutto
Odtwarzacz CD Discman PCD-435N
| Waga | 273 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 150 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Roadstar |
|---|---|
| Wymiary | 140x150x25 mm |
| Waga | 0.2 |
| Pozostałe parametry | Wyświetlacz
Zasilanie
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Interfejs | USB 2.0 |
| Typ nośnika | CD-R |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |