routery xDSL
Router Z3460 WiFi7
- Model:
Z3460
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0 C~ 40 stopni Celsjusza
- Wilgotność: 5% ~ 95% (bez kondensacji)
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
556,93 zł / szt
685,02 zł brutto
Z3460 Punkt Dostępowy Mesh z Uplinkiem 2,5GbE
Z3460 to punkt dostępowy Mesh z uplinkiem 2,5 Gigabit Ethernet, wyposażony we własny układ scalony, który zapewnia obsługę Wi-Fi 7 o przepustowości BE15000. Umożliwia to świadczenie usług o wysokiej przepustowości, takich jak strumieniowanie wideo i gry online.
Z3460 oferuje również zaawansowaną obsługę jakości usług (QoS), zapory sieciowe oraz rozbudowane funkcje zdalnego zarządzania, zapewniając niezawodną i łatwą w obsłudze sieć domową.
| Waga | 860 kg |
|---|---|
| Wymiary | 72 x 175 x 305 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | ZTE |
|---|---|
| Model | Z3460 |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Bezpieczeństwo |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Brak |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | IPv6 |
| Wymiary | 182 x 154 x 62 mm |
| Waga | 700 |
| Certyfikaty | CE |
| Zasilanie | AC adapter: 12V DC, 2A |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Typ | xDSL |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |