Status: Brak na stanie
371,70 zł / szt
457,19 zł brutto
Serie 4, Odkurzacz workowy, Biały BGB41WH1
- Ciesz się skutecznym odkurzaniem z Technologią Silników Bosch i jakością Made in Germany.
- Stała, wysoka skuteczność odkurzania dzięki Technologii Silników Bosch "Made in Germany".
- Schowek na akcesoria: ssawka szczelinowa i ssawka do tapicerki zintegrowane wewnątrz odkurzacza.
- 99,9% skuteczności odkurzania
- Wysoka skuteczność dzięki mocnemu silnikowi i przepływowi powietrza o prędkości do 150 km/h.
- Power Control: optymalne rezultaty odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg dzięki precyzyjnej regulacji mocy i wyjątkowemu systemowi zarządzania pracą silnika.
- System PowerProtect: gwarantuje długotrwałą skuteczność odkurzania nawet przy zapełniającym się worku.
Komfort:
- Ssawka przełączalna dywan/podłoga
- Zintegrowany schowek na akcesoria: wygodne przechowywanie małych akcesoriów
- Elektroniczna regulacja siły ssania
- Rura teleskopowa
- Wygodny, ergonomiczny uchwyt
- Zasięg odkurzania: 11 m
- Automatyczne zwijanie kabla
- 4 niezależne, miękkie, obrotowe kółka
- Wskaźnik konieczności wymiany worka na kurz
- Parkowanie pionowe i poziome
| Waga | 6200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 x 480 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 600 |
| Poziom hałasu | 75 |
| Zasięg | 11 |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Uchwyt |
| Filtr | Mikrofiltr |
| Wymiary | 265 x 295 x 410 mm |
| Waga | 5.3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pojemność | 4 |
| Długość przewodu | 8 |
| Typ | Workowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |