Rejestrator IP DS-7632NXI-K2
- Złącza: RJ-45
- Maks. liczba dysków: 2
- Liczba kanałów: 32
- Pełna specyfikacja
Inteligentna funkcja
Wszystkie kanały obsługują funkcję wykrywania ruchu 2.0
1-kanałowe rozpoznawanie twarzy dla strumienia wideo lub 4-kanałowe rozpoznawanie twarzy dla obrazu twarzy
Inteligentne wyszukiwanie wybranego obszaru wideo i inteligentne odtwarzanie w celu poprawy wydajności odtwarzania
Profesjonalizm i niezawodność
Kompresja H.265+ skutecznie zmniejsza przestrzeń dyskową nawet o 75%
Zastosuj technologię szyfrowania strumieniowego przez TLS, która zapewnia bezpieczniejszą usługę transmisji strumieniowej
Wyjście wideo HD
Zapewnij niezależne wyjścia HDMI i VGA
Wyjście wideo HDMI w rozdzielczości do 4K
Przechowywanie i odtwarzanie
Do 2 interfejsów SATA do podłączenia dysku twardego (do 10 TB pojemności na dysk twardy)
16-kanałowe odtwarzanie synchroniczne
Dostęp do sieci i Ethernetu
1 samoadaptujący się interfejs Ethernet 10/100/1000 Mb/s
Hik-Connect do łatwego zarządzania siecią
| Waga | 2825 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 435 x 390 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Złącza | RJ-45 |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Liczba kanałów | 32 |
| Kompresja audio | G.711 |
| Tryby wyświetlania |
|
| Wejścia alarmowe | 4 |
| Wyjścia alarmowe | 1 |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Wejścia RCA | 1 |
| Wyjścia RCA | 1 |
| Wymiary | 385 × 315 × 52 mm |
| Waga | 1 |
| Maks. pojemność dysków | 10 |
| Interfejs dysku | SATA |
| Oznaczenia | |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |