Status: Brak na stanie
99,61 zł / szt
122,52 zł brutto
Odkurzacz ręczny AD 7036
Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to profesjonalne urządzenie o wysokiej klasie skuteczności idealne do wygodnego sprzątania wielu pomieszczeń oraz wnętrza samochodu. Wysokiej jakości bezworkowy odkurzacz sprawdzi się w każdym domu. Zasięg pracy do 7 metrów pozwoli odkurzyć całe mieszkanie czy biuro bez konieczności szukania gniazdek. Wygodny uchwyt oraz niewielka waga urządzenia ułatwią przenoszenie go między sprzątanymi pokojami. Nie musisz więcej martwić się o rysowanie podłóg czy brak miejsca do przechowywania odkurzacza!
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adler |
|---|---|
| Moc | 800 |
| Zasięg | 7 |
| Worek | Brak worka |
| System parkowania | Pionowy |
| Funkcje | Uchwyt |
| Filtr | Zmywalny |
| Wymiary | Wymiary opakowania: 175 x 430 x 225 mm |
| Waga | 2.628 |
| Akcesoria w zestawie | Komplet 3 szt. ssawek: wąskiej, szerokiej, szczelinowej. |
| Pojemność | 1.5 |
| Typ | Odkurzacz pionowy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 2800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 230 x 170 x 430 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |