głośniki
GŁOŚNIKI 2.0 GIOCOSO EP110 2x3W
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Stacja dokująca: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 16 w magazynie
13,55 zł / szt
16,67 zł brutto
Esperanza Głośniki 2.0 Giocoso EP110 - 2 x 3W
Wysokiej jakości stereofoniczne głośniki do notebooków i komputerów stacjonarnych. Gwarantują czyste i naturalne brzmienie dźwięku. Elegancki wygląd sprawia, że doskonale komponują się na biurku z monitorami LCD i innymi akcesoriami. Współpracują ze wszystkimi komputerami posiadającymi wyjście głośnikowe, odtwarzaczami CD, odtwarzaczami MP3, Walkmanami, grami video itp. Posiadają wbudowaną regulację głośności oraz wyjście słuchawkowe. Wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zabezpieczają przed elektryzowaniem się i przed generowaniem zakłóceń elektromagnetycznych.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Stacja dokująca | Nie |
| Rodzaj | Komputerowe |
| Moc głośników | 2x3W |
| Specyfikacja techniczna |
|
| Pasmo przenoszenia | 60HZ-18kHz |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Liczba kanałów audio | 2.0 |
| Oznaczenia | |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | czarny |
| Waga | 400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 165 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |