zabawa w dom
Odkurzacz Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
6828
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 6 w magazynie
84,90 zł / szt
104,43 zł brutto
Odkurzacz Bosch
| Waga | 1421 kg |
|---|---|
| Wymiary | 180 x 225 x 405 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 6828 |
| Tematyka | Odkurzacze |
| Wymiary | 24.5 x 18 x 75 cm |
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe parametry | Zabawka wymaga użycia 3 baterii 1,5 V typu C / LR14 (brak w zestawie) |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |