zabawa w dom
Odkurzacz Bosch
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
6828
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 6 in stock
84.90 zł / szt
104.43 zł gross
Odkurzacz Bosch
| Weight | 1421 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 x 225 x 405 cm |
Technical Specifications
| Brand | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 6828 |
| Tematyka | Odkurzacze |
| Wymiary | 24.5 x 18 x 75 cm |
| Waga | 1.5 |
| Pozostałe parametry | Zabawka wymaga użycia 3 baterii 1,5 V typu C / LR14 (brak w zestawie) |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |