monitory
Monitor 16 cali MB16AHG IPS mHDMI/2*USB-C/144Hz
- Model:
ZenScreen MB16AHG
- Częstotliwość pozioma min.: 30
- Częstotliwość pozioma max.: 180
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 10 w magazynie
1 028,18 zł / szt
1 264,66 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | ZenScreen MB16AHG |
| Częstotliwość pozioma min. | 30 |
| Częstotliwość pozioma max. | 180 |
| Częstotliwość pionowa min. | 60 |
| Częstotliwość pionowa max. | 144 |
| Częstotliwość odświeżania | 144 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Obszar widzialny w pionie | 193.59 |
| Obszar widzialny w poziomie | 344.16 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 3 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 17 |
| Waga | 0.92 |
| Plamka matrycy | 0.179 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 226.75 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 359.85 |
| Głębokość | 11.95 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x USB (Type C) |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 x 480 x 300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |