Obudowa Volcano Space XL Full Tower biała
- Liczba miejsc montażowych: 7
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Maksymalna ilość wentylatorów: 13
- Pełna specyfikacja
Obudowa Volcano Space XL Full Tower biała
Inwestujesz w topowy procesor, mocną kartę graficzną, szybką pamięć RAM i solidną płytę główną więc dlaczego miałbyś je chować przed wzrokiem swoim i innych domowników? MODECOM Volcano Space XL Full Tower to obudowa stworzona po to, aby Twój komputer wreszcie mógł wyglądać imponująco.
Frontowy i boczny panel z hartowanego szkła to po prostu jedna wielka ekspozycja - niczym sprzęt prezentowany w szklanej gablocie. Każdy detal, każdy efekt ARGB (jeśli zamontujesz wentylatory z podświetleniem) i każda linia Twojej konfiguracji są widoczne i podkreślone tą majestatyczną skrzynką. MODECOM Volcano Space XL została zaprojektowana z myślą o tych, którzy kochają personalizację i perfekcyjny porządek wewnątrz obudowy, a jednocześnie potrzebują dużej obudowy typu Full Tower.
Obsługa płyt głównych z odwróconymi złączami pozwala stworzyć nowoczesne wnętrze bez konieczności eksponowania przewodów. Dzięki panelom na zatrzaski zyskujesz szybki dostęp do środka. Montaż, zmiana komponentów i czyszczenie wnętrza stają się jeszcze prostsze. Przestronne wnętrze daje Ci pełną swobodę: duże płyty E-ATX, porządne chłodzenie wodne (do 420 mm), długie karty graficzne i wszystkie komponenty, których potrzebujesz w swoim gamingowym zestawie. Z MODECOM Volcano Space XL Twój komputer nie będzie znał granic. I będzie wyglądać dokładnie tak, jak na to zasługuje.
Jeśli kochasz technologie, potrzebujesz dużo miejsca na rozbudowę i chcesz zawsze mieć swój sprzęt w zasięgu wzroku - MODECOM Volcano Space XL Full Tower jest właśnie dla Ciebie. Zwłaszcza w wersji Volcano Space XL NF, gdzie otrzymujesz dowolną możliwość konfiguracji chłodzenia według własnych preferencji, ponieważ nie ma ona fabrycznie zamontowanych wentylatorów.
Bo duży może więcej.
Specyfikacja techniczna
| Producent | MODECOM |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 7 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 13 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 0 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 440 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 180 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Maksymalna długość zasilacza | 260 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 8 |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120 mm lub 2 x 140 mm (tył) |
| Wymiary | 548 x 245 x 491 mm |
| Waga | 11 |
| Pozostałe parametry | Miejsca montażowe dysków:
|
| Typ obudowy | Big Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 12500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 320 x 560 x 645 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |