torby/etui/plecaki
Torba na notebook Slim Case BASE 11-12.5 czerwona
- Wymiary:
335 x 245 x 40 mm
- Waga: 0.33
- Pasuje do:
Notebooki o przekątnej ekranu od 11" do 12.5"
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
54,40 zł / szt
66,91 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Wymiary | 335 x 245 x 40 mm |
| Waga | 0.33 |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 11" do 12.5" |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 380 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 x 340 x 295 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |