obudowy
Obudowa - Versa H16 TG - Snow
- Złącza na przednim panelu: 2 x USB 3.0
- Liczba miejsc montażowych: 8
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
195,89 zł / szt
240,94 zł brutto
Obudowa - Versa H16 TG - Snow
| Waga | 5500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 275 x 445 x 440 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Thermaltake |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Liczba miejsc montażowych | 8 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 5 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 5 |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 3 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 330 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 175 |
| Podświetlenie obudowy | ARGB |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 170 |
| Opcjonalne wentylatory | 2 x 120/140 mm (przód) |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm ARGB (przód) |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Wymiary | 404 * 216 * 378 mm |
| Waga | 4.71 |
| Typ obudowy | Micro Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |