akumulatory/baterie
PANEL BATERYJNY DAKER DK+ 3kVA 310662
- Rodzaj: Moduł bateryjny
- Liczba akumulatorów: 12
- Wymiary:
440 x 88 x 600 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
1 896,70 zł / szt
2 332,94 zł brutto
| Waga | 41500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 560 x 220 x 760 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Legrand |
|---|---|
| Rodzaj | Moduł bateryjny |
| Liczba akumulatorów | 12 |
| Wymiary | 440 x 88 x 600 mm |
| Waga | 39.5 |
| Napięcie | 12 |
| Pojemność akumulatora | 9 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |