Obudowa Pop 2 Vision Biała RGB
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 3
- Maksymalna ilość wentylatorów: 8
- Pełna specyfikacja
Pop 2 Vision Black RGB
Pop 2 Vision łączy panoramiczną konstrukcję ze szkła z intuicyjnym układem dwukomorowym. Dzięki dużej przestrzeni na kartę graficzną, czterem fabrycznie zainstalowanym wentylatorom z odwróconymi łopatkami oraz miejscu na chłodnicę 360 mm montowaną na górze, obudowa została zaprojektowana tak, aby efektownie eksponować nowoczesne komponenty gamingowe i zapewniać ich płynną pracę.
Pop 2 Vision Black RGB
Ciesz się panoramicznym widokiem przez dwa szklane panele na eleganckie wnętrze z uporządkowanym układem dwukomorowym.
Stworzona do gamingu
Przestronne wnętrze oferuje miejsce na karty graficzne o długości do 412 mm oraz wsparcie dla chłodnic montowanych na górze o rozmiarze do 360 mm.
Przemyślane chłodzenie
Zapewnij płynną pracę komponentów dzięki czterem fabrycznie zainstalowanym wentylatorom z odwróconymi łopatkami oraz wentylowanym panelom gwarantującym skuteczne chłodzenie już po wyjęciu z pudełka.
Wygodne użytkowanie
Buduj i modernizuj komputer z łatwością dzięki beznarzędziowemu dostępowi do wnętrza, magnetycznie mocowanemu górnemu filtrowi mesh oraz dużemu przepustowi ułatwiającemu prowadzenie przewodów.
Gotowa na odwrócone złącza
Uzyskaj estetyczny wygląd dzięki wsparciu dla płyt głównych z odwróconymi złączami, przestrzeni do prowadzenia kabli do 93 mm oraz elastycznym opcjom montażu zasilacza.
Wielofunkcyjny panel I/O
Łatwo podłącz urządzenia dzięki wygodnie umieszczonemu panelowi I/O wyposażonemu w dwa porty USB i gniazdo audio, a wersje RGB oferują zintegrowane przyciski do intuicyjnego sterowania podświetleniem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 3 |
| Maksymalna ilość wentylatorów | 8 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Liczba zainstalowanych wentylatorów | 4 |
| Maksymalna długość karty graficznej | 412 |
| Maksymalna wysokość chłodzenia CPU | 172 |
| Opcjonalne chłodzenie wodne | 1 x 120 mm (tył) |
| Podświetlenie obudowy | RGB |
| Opcjonalne wentylatory | 3 x 120 mm lub 2 x 140 mm (góra) |
| Maksymalna długość zasilacza | 190 |
| Ilość miejsc na karty rozszerzeń | 7 |
| Złącza na przednim panelu | Sterowanie światłem |
| Kompatybilny standard zasilacza | ATX |
| Zainstalowane wentylatory | 2 x 120 mm RGB (bok) |
| Wymiary | 434 x 297 x 441 mm |
| Waga | 9.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 1 |
| Format | Mini ITX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 410 x 520 x 540 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |