torby/etui/plecaki
Torba do laptopów ThinkPad 15.6 4X40Y95215
- Pasuje do:
Laptopów o wymiarach: 37,5 x 26 x 3,9 cm
- Wymiary:
28 x 40 x 6.4 cm
- Waga: 0.82
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 3 w magazynie
125,66 zł / szt
154,56 zł brutto
Poruszanie się po mieście jest łatwe dzięki ThinkPad 15.6 "Essential Messenger. Noszony przez ramię w prawdziwym kurierskim stylu rowerowym, ten "Messenger" ma dużą pojemność i zapewnia porządek i łatwy dostęp do przedmiotów.
- Lepsza organizacja i mobilność - idealne do szkoły lub pracy
- Lekkie, ale trwałe wodoodporne materiały nylonowe
- Wąski, miękki uchwyt do noszenia u góry zapewnia szybki transport
| Waga | 720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 320 x 400 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lenovo |
|---|---|
| Pasuje do | Laptopów o wymiarach: 37,5 x 26 x 3,9 cm |
| Wymiary | 28 x 40 x 6.4 cm |
| Waga | 0.82 |
| Rodzaj | Torba |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |