obudowy
Obudowa North Charcoal Black TG Light
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Złącza na przednim panelu: 1 x mikrofon
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
456,42 zł / szt
561,40 zł brutto
Zmień swoją przestrzeń do gier
North na nowo wyobraża komputer do gier, wprowadzając naturalne materiały i wykonane na zamówienie detale, aby granie było stylowym dodatkiem do przestrzeni życiowej. Łącząc konstrukcję i inżynierię przepływu powietrza, obudowa ma wentylację z drobnej siateczki i otwarty przód z panelami z prawdziwego orzecha lub dębu. Uzupełnieniem projektu są eleganckie mosiężne lub stalowe detale oraz zintegrowana klapka zapewniająca łatwy dostęp do górnej części obudowy. Wewnątrz North oferuje intuicyjny układ wnętrza i dużą kompatybilność.
Naturalny design
- Ciesz się naturalną wentylacją dzięki otwartemu przodowi i stylowo zintegrowanemu górnemu panelowi z siatki.
- Popraw wygląd swojej stacji do gier dzięki eleganckim detalom z drewna i stopu
- Zaprojektowany dla płyt głównych ATX / mATX / ITX
- Wybierz GPU do 355 mm lub do 300 mm z przednim radiatorem 360 mm
- Uzyskaj przewagę nad swoją konstrukcją dzięki dwóm dołączonym wentylatorom 140 mm Aspect PWM
- Zdejmij panele boczne, odepnij przednią część i zdejmij górny panel za pomocą zintegrowanej zakładki
- Maksymalnie wykorzystaj możliwości budowania dzięki intuicyjnemu układowi wnętrz
- Ciesz się wyrafinowaną obudową, która z łatwością integruje się z Twoją przestrzenią życiową
Specyfikacja techniczna
| Producent | Fractal Design |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Panel boczny | Szkło hartowane |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Wymiary | 447 x 215 x 469 mm |
| Waga | 7.7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 9500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 560 x 560 x 330 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |