klawiatury
Klawiatura GXT834 CALLAZ TKL
- Podświetlana klawiatura: Tak
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 7
- Wymiary:
35 x 367 x 137 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
158,85 zł / szt
195,39 zł brutto
Klawiatura GXT834 CALLAZ TKL
Kompaktowa klawiatura gamingowa z mechanicznymi przełącznikami i podświetleniem, bez klawiatury numerycznej.
- Szybkie i responsywne przełączniki mechanicznewytrzymujące do 50 milionów naciśnięć
- Dzięki rezygnacji z klawiatury numerycznej sprzęt zajmuje mniej miejsca
- Technologia N-key rollover - każde naciśnięcie przycisku jest odzwierciedlane w grze
- Podświetlenie kolorową tęczą - 6 kolorów i 20 trybów z regulowaną jasnością i prędkością
- 11 przycisków funkcyjnych pozwala kontrolować multimedia i funkcje gamingowo-biurowe
- Metalowa górna część obudowy zwiększa trwałość sprzętu podczas gry
Specyfikacja techniczna
| Producent | Trust |
|---|---|
| Podświetlana klawiatura | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Wymiary | 35 x 367 x 137 mm |
| Waga | 0.652 |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Długość przewodu | 1.8 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 792 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 155 x 370 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |