obudowy
Obudowa N300
- Złącza na przednim panelu: 1 x słuchawki
- Wymiary:
- Szerokość: 190 mm
- Długość: 491.5 mm
- Wysokość: 426 mm - Pozostałe parametry:
Ilość slotów w obudowie: 7 szt.
Boczny kanał wentylacyjny: Tak,
Wyjście TV: brak danych. - Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
188,05 zł / szt
231,30 zł brutto
Najnowsze obudowy Cooler Master, pomimo kompaktowych gabarytów, umożliwiają montaż nawet najwydajniejszych kart graficznych, wielu napędów typu ODD, HDD i SSD oraz oferują sprawdzony system prowadzenia i ukrywania kabli. Obudowa N300 pozwala na instalację kart graficznych o długości do 320 mm, 2 napędów optycznych, 8 HDD i jednego SSD.
| Waga | 6340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 245 x 495 x 565 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Wymiary | - Szerokość: 190 mm |
| Pozostałe parametry | Ilość slotów w obudowie: 7 szt. |
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 7 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 1 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 2 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Format | ATX |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |