Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
55,00 zł / szt
67,65 zł brutto
Auto R/C BMW
- Pełny zakres jazdy
- Działające przednie reflektory i lampy tylne
- Ustawienie zbieżności kół
- Gumowe lusterka boczne
- Gumowe opony
| Waga | 466 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 140 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Częstotliwość | 2.4 |
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 137433 |
| Rodzaj | Samochody |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Wymiary | Długość auta: 18 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |