Obudowa MasterBox MB600L V2
- Liczba miejsc montażowych: 4
- Miejsca montażowe 2,5'' wewn.: 2
- Miejsca montażowe 5,25'' wewn.: 0
- Pełna specyfikacja
COOLER MASTER MASTERBOX MB600L
Dzięki szczotkowanemu aluminium oraz minimalistycznemu sześciokątowi z logiem COOLER MASTER ta obudowa doskonale zdobi przestrzeń roboczą, a przy tym jest w stanie pomieścić najnowsze podzespoły, co sprawia, że staje się ona doskonałym wyborem dla każdego!
Szczotkowany panel przedni
Szczotkowane wykończenie obejmuje cały przedni panel, zapewniając elegancki i minimalistyczny wygląd.
Hexagon gleam
Heksagon Cooler Master na panelu przednim przekazuje światło z opcjonalnych, podświetlanych wentylatorów. Jeśli opcjonalny wentylator RGB lub ARGB jest zainstalowany za przednim panelem, sześciokąt pochwyci światło z wentylatora i wyemituje poświatę na panelu przednim.
Perforowane wloty powietrza
Duże, siatkowe wloty obejmują każdą stronę panelu przedniego, zapewniając dodatkowy przepływ powietrza do wnętrza obudowy.
Wsparcie/brak wsparcia dla ODD
W zależności od preferencji dostępna jest wersja ODD obudowy. Jeżeli preferowana jest wersja bez napędu optycznego, obudowa zyska bardziej przejrzysty wygląd i więcej opcji chłodzenia na panelu górnym i przednim. Wersja ODD MB600L jest nieco głębsza w porównaniu do jej odpowiednika bez ODD.
Wszechstronne opcje chłodzenia
Obsługa do sześciu wentylatorów oraz możliwość montażu chłodnicy z przodu, z tyłu bądź na górze zapewniają, że wydajność nie zostanie obniżona.
Perforowana osłona zasilacza
Osłona zasilacza jest wentylowana w górnej części, co pozwala na montaż aktywnie chłodzonych urządzeń z wentylatorem skierowanym do góry lub do dołu, również z możliwością instalacji zasilaczy chłodzonych pasywnie.
Duża przestrzeń na ulepszone podzespoły
Obsługa karty graficznej do 400 mm, chłodzenia procesora o wysokości do 161 mm i wiele miejsc do montażu wentylatorów / chłodnic zapewnia przestrzeń na rozbudowę, aby pozostać w grze.
Wyjmowana klatka HDD
Modularna rama umożliwia konstruktorom całkowite usunięcie klatki, zapewniając większą swobodę w budowaniu i zwiększoną kompatybilność z długimi zasilaczami.
| Waga | 6500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 275 x 500 x 525 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Liczba miejsc montażowych | 4 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 5,25'' wewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 2,5'' zewn. | 0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon/słuchawki (combo) |
| Wymiary | 460 x 240 x 455,3 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 2 |
| Miejsca montażowe 3,5'' zewn. | 0 |
| Miejsca montażowe 5,25'' zewn. | 0 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Air Duct | Nie |
| Format | Mini ITX |
| Wentylator | 12 cm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |